Digital Air Force
Digital Air Force
Digital Air Force
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum miłośników militarnej awiacji oraz użytkowników FS-ów
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Moje tweakowanie FSX-a

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 41
Join date : 31/10/2011

Moje tweakowanie FSX-a Empty
PisanieTemat: Moje tweakowanie FSX-a   Moje tweakowanie FSX-a I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 12:04 pm

Jednym z najczęstszych problemów newbaby fruwaczy był skaczący FPS. I ja również w swych początkach używania FS-a miałem z tym problem. Jest mnóstwo recept na to aby klatki były odświeżane tak aby wyglądało to w miarę płynnie. Jednak główną rolę odgrywa tutaj sprzęt. A jak już mamy takowy to okazuje się, że np. po zainstalowaniu REX-a najchętniej pozbylibyśmy się tego problemu jakim jest nas sprzęt otwierając drzwi od balkonu i posyłając "dziada" w dół. Im wyżej tym lepiej Wink
Po miesiącach prób różnych tricków, dodaję w swoim fsx.cfg następujące wpisy:

[BufferPools]
UsePools=1
PoolSize=00000000


[Main]
FIBER_FRAME_TIME_FRACTION=0.15

oraz dostosowałem tekstury autogenu roślinnego poprzez zmianę rozdzielczości tak aby były mniej pamięciożerne, przy okazji zmieniłem kolorystykę na bardziej realną tak aby krajobraz nie wyglądał jak z chińskich obrazków. Poniżej zamieszczam link do pliku z moimi teksturami, naprawdę gorąco polecam zmianę na nie, jeśli chcecie polepszyć sobie wizualizację lotu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
hasło do archium to: D-A-F

Do stonowania kolorystki używam genialnego darmowego dodatku ENB, który co prawda nie powstał z myślą o FSX, ale wyśmienicie się do niego nadaje, poniżej link. Dodatkowo ENB posiada funkcję zrzutu ekranu poprzez użycie klawisza "PrnScr" i umieszcza je w głównym folderze FSX.
[You must be registered and logged in to see this link.]

I to tyle co stosuję aby uprzyjemnić sobie latanie w FSX-ie
Powrót do góry Go down
http://www.daf.cba.pl
 
Moje tweakowanie FSX-a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tweakowanie FSX-a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digital Air Force :: Tweak & Tech :: Tweakowanie FS-ów-
Skocz do: