Digital Air Force
Digital Air Force
Digital Air Force
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum miłośników militarnej awiacji oraz użytkowników FS-ów
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Problem z programem Flight Formation

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
stalker15




Liczba postów : 1
Join date : 24/08/2012

Problem z programem Flight Formation Empty
PisanieTemat: Problem z programem Flight Formation   Problem z programem Flight Formation I_icon_minitimePią Sie 24, 2012 5:54 pm

Witam mam ochotę przetestować tenże ciekawy programik jednakże jest problem , otóż przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat : "Nie można uruchomić aplikacji , ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna" . Zapewne chodzi o Visual C++ , oraz Framework , ale próbowałem wszystkich i nic , może to wina windowsa 7? bardzo proszę o pomoc .
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 41
Join date : 31/10/2011

Problem z programem Flight Formation Empty
PisanieTemat: Re: Problem z programem Flight Formation   Problem z programem Flight Formation I_icon_minitimeCzw Sie 30, 2012 11:50 am

Trudno mi powiedzieć co może być powodem tego. Myślę jednak, iż może być to faktycznie spowodowane tym, iż program jest dość leciwy i może być niekompatybilny z Windows 7. Nie używam tego systemu, być może inni użytkownicy 7-ki mogli by się wypowiedzieć, czy jest to istotnie wina systemu.
Powrót do góry Go down
http://www.daf.cba.pl
 
Problem z programem Flight Formation
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem z FPS-ami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digital Air Force :: Tweak & Tech :: Bolączki FS-ów-
Skocz do: