Digital Air Force
Digital Air Force
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum miłośników militarnej awiacji oraz użytkowników FS-ów

IndeksRejestracjaZaloguj

przyszłość (strony,projektów)

Go down 
AutorWiadomość
jeanz_1

Liczba postów : 2

przyszłość   (strony,projektów) Empty
PisanieTemat: przyszłość (strony,projektów)   przyszłość   (strony,projektów) I_icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 1:03 am

Mam pytanie do admina, czy projekty baz AFP będą kontynuowane minmo braku strony głównej w przyszłości ?
A jak nie to dlaczego?
Regularnie przeglądam forum codziennie i czekam codziennie na nowości lecz , wiem że to wszystko wymaga pracy i zaangażowania więc wnioskuję że admin sam prowadzący forum i stronę sam nie wyrabia , jest mi tylko żal że sam nie mogę pomóc z braku czasu.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 41

PisanieTemat: Re: przyszłość (strony,projektów)   przyszłość   (strony,projektów) I_icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 2:16 am

jeanz_1 napisał:
...czy projekty baz AFP będą kontynuowane...?
Jak najbardziej, są i będą kontynuowane. I-a paczka jest już gotowa, mam nadzieję, iż do końca tego tygodnia powinna się pojawić dla FS2004 oraz FSX.
W dniu dzisiejszym tj. wczorajszym uznałem, iż strona będzie nadal funkcjonwać, choć w zmienionym kształcie. Pochłaniała mi ona mnóstwo czasu. Przyszła zostanie pozbawiona dodatków do VFR Poland (z którymi było najwięcej pracy przy aktualziacji strony, same dodatki będą już dostępne na stronie VFR Poland, więc mnóstwo pracy nad stroną mi odeszło). Dlatego też uznałem, iż strona pozostanie. Nastąpi jeszcze jedna zmiana, tu dotyczyć to będzie domeny. anglojęzyczna [You must be registered and logged in to see this link.] - pozostaje, a w miejsce [You must be registered and logged in to see this link.] (nie mogła być chyba dłuższa Wink) wejdzie [You must be registered and logged in to see this link.] Kiedy już skompiluję paczki AFB2012, wejdą one wraz z informacjami na nowe strony. Traf chciał, że w okresie zmiany strony, rozbudowy forum, kończenia AFB - weszły nowe obszary VFR Poland, do których tworzę VegAGen-a i AFCAD-y, niestety ma on u mnie priorytet i reszta pracy "kwiczy". Dlatego nie mam czasu na info na obecnych stronkach. Na szczęście noce są długie, a ja po kontuzji kończyny dolnej tzw. nogi jestem uziemiony do monitora Wink
Pozdrawiam
A.K.
Powrót do góry Go down
http://www.daf.cba.pl
jeanz_1

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Re: przyszłość (strony,projektów)   przyszłość   (strony,projektów) I_icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 8:58 am

i super , taka odpowiedź mnie i pewnie jeszcze parę osób bardzo zadowala, więc życzę powodzenia i szybkiego wyleczenia kontuzji.
Powrót do góry Go down
damis88

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: przyszłość (strony,projektów)   przyszłość   (strony,projektów) I_icon_minitimePią Lut 24, 2012 12:09 pm

Witaj!

A kiedy mniej więcej będzie dostępny VegaGen do FSX?
Znalazłem ten filmik: FSX - VFR Poland 2011 i przyznam, że bardzo mi się ta grafika podoba. Kiedy będzie można to pobrać?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 41

PisanieTemat: Re: przyszłość (strony,projektów)   przyszłość   (strony,projektów) I_icon_minitimePią Lut 24, 2012 12:20 pm

damis88 napisał:
... A kiedy mniej więcej będzie dostępny VegaGen do FSX? ...
NIe wiem, kiedy VFR Poland udostępni VegAGen-a Sad
Powrót do góry Go down
http://www.daf.cba.pl
Sponsored content

PisanieTemat: Re: przyszłość (strony,projektów)   przyszłość   (strony,projektów) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

przyszłość (strony,projektów)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1